tři modely kol Favorit: Aviator, BigBoss a Diamante

FAVORIT JE ZPÁTKY

A je v lepší formě než kdykoliv předtím. Vybavili jsme ho nejnovější technologií, špičkovým designem, nízkou hmotností, i originálními prvky, které si – věříme – zamilujete stejně, jako jste milovali svého prvního Favorita. 

Co je nové? Současné modely Aviator, BigBoss a Diamante se liší třemi jezdeckými pozicemi pro tři různé styly jízdy. A všechny mají jediný stupeň výbavy, ten nejlepší. Pohon hladkým a čistým řemenem místo řetězu. Spolehlivé kotoučové brzdy. Jedno snadné ovládání řazení. Sedlo i madla z pravé kůže. Zabudované osvětlení pro vaší bezpečnost. A nezaměnitelný styl Favorit.

Favorit portfolio 2016

 

Každý originální Favorit je vyroben až na základě vaší objednávky. Velikost a geometrie rámu je přizpůsobena proporcím vašeho těla. Všechna kola jsou vyrobena a smontována ručně u nás v Čechách. Následně vám je doručíme až domů. Osobně, jedním z našich kolegů.

Máme nesmírnou radost, že se po dvou letech tvrdé práce povedlo našemu týmu vrátit originální česká legendární kola Favorit na trh. A jsme přesvědčení, že ne jen tak ledajaká kola. Kola, která nemají ve světě cyklistiky obdobu.

Byla to cesta ne zrovna přímočará a lehká, ale zato krásná a plná inspirace a nadšení. Setkali jsme se s velice zajímavými a schopnými lidmi, z nichž někteří se stali součástí našeho stálého Favorit týmu.

Děkuji všem, kteří (doslovně!) dnem i nocí pracovali na návrzích, konstrukcích, testování i propagaci nových modelů a zasloužili se o výsledek, ze kterého máme ohromnou radost.

S úctou

Richard Galovič