Akce Bicykl

Milí přátelé jízdních kol,

v posledních měsících jste se nás ptali, proč jsme ještě neuvedli novou kolekci kol a příliš nekomunikujeme o tom, co se ve Favoritu děje. Zjistili jsme, že náš trh je zaplavený padělky, a proto jsme se rozhodli se s touto situací nejprve vypořádat.

Rozumná dohoda s plagiátory ze společností KOVL a MOTOTRADING bohužel nebyla možná a naše opakované výzvy o odstranění neoprávněně označených výrobků z trhu nebyly vyslyšeny.

Proto jsme se obrátili na příslušné úřady a vyústěním naší osmnáctiměsíční snahy odstranit z trhu padělky byla akce, o které jste možná tento týden v mediích nebo na serveru Generálního ředitelství cel četli. Celníci na několika místech v České republice zajistili jízdní kola a příslušenství, které bylo neoprávněně označeno ochrannými známky Favorit.

Děláme vše pro to, aby byl v co nejbližší době trh od padělků úplně vyčištěn a mohla být uvedena naše nová kolekce kol na českém trhu.

Děkujeme všem za podporu i trpělivost.

Srdečně zdraví

Richard Galovič

———————–

Linky:
“v mediích”
http://www.novinky.cz/ekonomika/320876-celnici-objevili-padelky-jizdnich-kol.html

“Generálního ředitelství cel”
http://www.celnisprava.cz/cz/tiskove-zpravy/2013/Stranky/pri-akci-bicykl-celnici-nasli-padelky-jizdnich-kol-za-temer.aspx

Tagy: